Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Bozbey’den ‘yeğen ataması’ açıklaması

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey gazetecilerle bir araya geldi. Birkaç gündür gündemi meşgul eden ve komedyen Şahan Gökbakar’ın da tepki gösterdiği “yeğen atamasına” ilişkin açıklama yaptı.

İki gündür gündemi meşgul eden konuya açıklık getirmek istediğini söyleyen Başkan Bozbey şöyle konuştu:

* Halkımızın hassasiyetlerini anlıyorum. Bunun için daha netleşmemiş, süreci tamamlanmamış konunun bu kadar kamuoyunun gündemine gelmesini elbette önemsiyorum. Bu konuyla alakalı gereğini yaptığımızı kamuoyunun bilmesini istiyorum.

* Belediyemizi yönetirken liyakatlı ve deneyimli kadrolarla hizmetlerimizi en iyi şekilde sunacağımızı tüm kamuoyunun bilmesini istiyorum.

* 1 Nisan sabahı hemşehrilerimizin takdiri ile gülümseyen Bursa sabahına uyandığımızdan bu yana gelişmeleri sizlerle paylaşmak için bir aradayız. Bu vesileyle bizi bu göreve layık gören tüm vatandaşlarıma tekrar tekrar teşekkür ediyorum.

* Ülkemizdeki ve kentimizdeki değişim ve gelişimden yana gösterilen büyük isteğin omuzlarımıza yüklediği sorumluluğun bilincinde olarak, oy veren ya da vermeyen tüm Bursalıların belediye başkanı olacağımı sizlerin huzurunda tekrarlamak ve söz vermek istiyorum.

* Kentimizin sorunları için yapıcı çözümler bulurken asla ayrımcılık yapmayacağız. Hizmetlerimizi ortak akılla ve kapsayıcı bir şekilde yapacağız.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey öz yeğeni olduğu öğrenilen Furkan Bozbey‘i belediye şirketine başkan olarak atamıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x