Circus Electrique Epic Games Store’da Ücretsiz Oldu

Epic Games Store bu hafta Circus Electrique oyununu ücretsiz olarak oyunculara sunuyor. Normalde 110 TL değerinde olan oyun, geçtiğimiz haftaki Cat Quest 2 ve Orcs Must Die 3’ün yerini almış durumda.

Zen Studios tarafından geliştirilen ve 2022 yılında piyasaya sürülen hikaye odaklı RPG, sirk yönetimi ve taktiksel dövüşü bir araya getiren bir tür deneyim sunuyor. Steampunk esintili alternatif bir Londra’da geçen oyun, gizemli bir şekilde “kötü katillere” dönüşen Londralılara karşı sirk sanatçılarını kullanarak şehri kurtarmanızı anlatıyor. Oyunda sirki yeniden inşa edecek, çeşitli sanatçıları işe alıp eğitecek ve taktiksel sıra tabanlı savaşlarda düşmanları geri püskürteceksiniz.

Epic Games Store ayrıca bu hafta 100 dolar değerindeki ücretsiz oynanabilir oyun Firestone için bir ödül paketini de hediye ediyor.

Circus Electrique oyununu ve Firestone Free Offer paketini 16 Mayıs Perşembe saat 18:00’e kadar hiçbir ücret ödemeden kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Epic, 25 Mayıs itibarıyla ise Gizemli Oyun etkinliğini ve büyük indirimlerini başlatıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x